"Máme rádi víno"
Sobota 12. srpna od 19 hodin v Senior klubu.
Ochutnávka vín s občerstvením z Vinařství Sajdl a možností zakoupení vína.
Cena degustace včetně občerstvení
500,- Kč/ osoba - platba předem.
Přihlášky a peníze přijímají v nákupním středisku do 28. července.



